meble biurowe - Biuro Serwis
Biuro-Serwis - strona główna Kontakt z Biuro-Serwis
MEBLE BIUROWE
Produkcja i salon mebli biurowych i hotelowych

o firmie

Istniejemy od 1990 roku. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Białymstoku. Przy fabryce znajduje się firmowy Salon Meblowy, w którym można obejrzeć wzory naszych mebli i dokonać zakupu. Umiejscowienie zakładu oraz Salonu umożliwia dogodny dojazd oraz sprawny załadunek.

 

Produkujemy meble biurowe, które w pełnym zakresie mogą zaspokoić potrzeby zagospodarowania przestrzeni zarówno w pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu. Obok standardowych mebli z naszej oferty realizujemy zamówienia nietypowe dostosowując się do indywidualnych życzeń i oczekiwań klientów.

 

Wykwalifikowana załoga oraz stale unowocześniany park maszynowy pozwalają nam skutecznie konkurować z wiodącymi producentami mebli biurowych.

 

Dystrybucję naszych mebli prowadzimy głównie w oparciu o firmy współpracujące: biura handlowe lub salony meblowe, które można znaleźć w niemal wszystkich większych miastach w Polsce. Współpracujemy także z dystrybutorami w niektórych krajach Unii Europejskiej.

 

Potwierdzeniem naszego motta: „meble, dla których warto zostać po godzinach” są nagrody i wyróżnienia zdobywane podczas międzynarodowych imprezach branżowych.

 

 

TARGI ORGATEC 2014 - Modern Office & Facility

            Po raz kolejny wzięliśmy udział w najważniejszej światowej imprezie w branży mebli biurowych czyli targach ORGATEC 2014 – Modern Office & Facility. Odbyły się one w Kolonii (Niemcy) w dniach 21-25 października 2014 r.

Swoje produkty prezentowały na powierzchni 105 000 m.kw. 624 firmy z 41 krajów. Liczba odwiedzających przekroczyła 50 000 osób ze 120 krajów całego świata.

Zaprezentowaliśmy naszą najnowszą ofertę, nasze meble wzbudziły duże zainteresowanie odwiedzających stoisko BIURO-SERWIS handlowców z wielu krajów europejskich a także z Australii, Arabii Saudyjskiej, Izraela, Maroka czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Zainteresowanie polskimi stoiskami (byliśmy jedną z 15 firm z naszego kraju eksponujących swoje produkty) z pewnością wynikało z uznania jakim cieszą się polskie meble i pozycji Polski jako jednego z czołowych producentów i eksporterów mebli na świecie.

 

 

 

 

 

 

Meble gabinetowe
kontakt
Biuro-Serwis Meble biurowe
ul. Hetmańska 92/1
15-727 Białystok

+85 652 28 02
+85 652 28 06
+85 652 28 49