meble biurowe - Biuro Serwis
Biuro-Serwis - strona główna Kontakt z Biuro-Serwis
MEBLE BIUROWE
Produkcja i salon mebli biurowych i hotelowych

o firmie

Istniejemy od 1990 roku. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Białymstoku. Przy fabryce znajduje się firmowy Salon Meblowy, w którym można obejrzeć wzory naszych mebli i dokonać zakupu. Umiejscowienie zakładu oraz Salonu umożliwia dogodny dojazd oraz sprawny załadunek.

 

Produkujemy meble biurowe, które w pełnym zakresie mogą zaspokoić potrzeby zagospodarowania przestrzeni zarówno w pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu. Obok standardowych mebli z naszej oferty realizujemy zamówienia nietypowe dostosowując się do indywidualnych życzeń i oczekiwań klientów.

 

Wykwalifikowana załoga oraz stale unowocześniany park maszynowy pozwalają nam skutecznie konkurować z wiodącymi producentami mebli biurowych.

 

Dystrybucję naszych mebli prowadzimy głównie w oparciu o firmy współpracujące: biura handlowe lub salony meblowe, które można znaleźć w niemal wszystkich większych miastach w Polsce. Współpracujemy także z dystrybutorami w niektórych krajach Unii Europejskiej.

 

Potwierdzeniem naszego motta: „meble, dla których warto zostać po godzinach” są nagrody i wyróżnienia zdobywane podczas międzynarodowych imprezach branżowych.

 

 

 

 

TARGI ORGATEC 2018

 

         Najważniejsza impreza targowa w branży mebli biurowych znowu pobiła rekordy uczestnictwa i frekwencji. Targi ORGATEC 2018 odbyły się w dniach 23-27 października 2018 w Kolonii (Niemcy). Na powierzchni 127 tys. m.kw. prezentowało swoją ofertę 753 wystawców z 39 krajów. Targi odwiedziło 63 tys. gości ze 142 krajów ze wszystkich kontynentów.

               Zaprezentowaliśmy naszą najnowszą ofertę jako jedna z 25 firm polskich biorących udział w targach. Na naszym stoisku można było obejrzeć meble najnowszego zestawu INTELLI oraz ladę N-Box, która została w tym roku wyróżniona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie znakiem "Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2018".

           Wiodącym trendem tegorocznych targów była digitalizacja oraz poszukiwanie indywidualnych rozwiązań dla nowoczesnych przestrzeni pracy.

 

 

 

 

 

 

 

Meble gabinetowe
kontakt
Biuro-Serwis Meble biurowe
ul. Hetmańska 92/1
15-727 Białystok

+85 652 28 02
+85 652 28 06
+85 652 28 49