PL / EN /
O firmie
O naszej firmie
Firma Biuro-Serwis od 2014 stale inwestuje w „zieloną” energię. Dzięki temu od 2018 roku całość zapotrzebowania na energię wykorzystywaną podczas produkcji mebli pochodzi z paneli fotowoltaicznych.
 
 
 
 
                                              

Istniejemy od 1990 roku. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Białymstoku. Przy fabryce znajduje się firmowy Salon Meblowy, w którym można obejrzeć wzory naszych mebli i dokonać zakupu. Umiejscowienie zakładu oraz Salonu umożliwia dogodny dojazd oraz sprawny załadunek.

Produkujemy meble biurowe, które w pełnym zakresie mogą zaspokoić potrzeby zagospodarowania przestrzeni zarówno w pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu. Obok standardowych mebli z naszej oferty realizujemy zamówienia nietypowe dostosowując się do indywidualnych życzeń i oczekiwań klientów.

Wykwalifikowana załoga oraz stale unowocześniany park maszynowy pozwalają nam skutecznie konkurować z wiodącymi producentami mebli biurowych.

Dystrybucję naszych mebli prowadzimy głównie w oparciu o firmy  współpracujące: biura handlowe lub salony meblowe, które można znaleźć w niemal wszystkich większych miastach w Polsce. Współpracujemy także z dystrybutorami w niektórych krajach Unii Europejskiej.

Potwierdzeniem naszego motta: „meble, dla których warto zostać po godzinach” są nagrody i wyróżnienia zdobywane podczas międzynarodowych imprez branżowych.