PL / EN /
Oferta
01
Meble gabinetowe

Meble gabinetowe, które produkujemy pozwalają na wyposażenie miejsc pracy menadżerów każdego szczebla. Prostymi ale eleganckimi i funkcjonalnymi zestawami umeblujemy stanowisko pracy kierownika, głównego księgowego, dyrektora czy prezesa.

Więcej
02
Meble biurowe

Prawidłowo zaprojektowane meble powinny zapewniać komfort pracy w przestrzeni biurowej zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w zespołach biurowych. W zależności od potrzeb lub upodobań oferujemy biurka i zespoły biurek na nogach płytowych lub metalowych.

Więcej
03
Lady recepcyjne

Recepcja jest zawsze przestrzenią gdzie odwiedzający kształtuje świadomie lub podświadomie swoją opinię na temat firmy i jej pracowników. Z tego powodu staraliśmy się projektując, wszystkie nasze lady recepcyjne, zadbać o szczegóły, które taki pozytywny wizerunek potwierdzają.

Więcej
04
Stelaże do biurek

Oprócz mebli wykonujemy również metalowe stelaże do biurek i stołów. Doskonale wyposażona hala obróbki metali pozwala nam szybko i sprawnie dorabiać metalowe elementy do mebli, które tego wymagają.

Więcej
05
Stoły konferencyjne

Meble konferencyjne muszą być dostosowane do wielkości pomieszczeń, w których będą użytkowane. Stół konferencyjny może służyć jako kameralny mebel, przy którym zasiądzie 4-6 osób, np. w gabinecie prezesa.

Więcej
06
Meble metalowe

Zamówienia na meble metalowe prosimy kierować bezpośrednio do naszej firmy, nie realizujemy ich za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej.

Więcej