PL / EN /
Meble biurowe
Strona główna Oferta Meble biurowe

Prawidłowo zaprojektowane meble powinny zapewniać komfort pracy w przestrzeni biurowej zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w zespołach biurowych. W zależności od potrzeb lub upodobań oferujemy biurka i zespoły biurek na nogach płytowych lub metalowych. Szeroki zakres dostawek pozwala na różnorodne rozbudowanie powierzchni pracy także dla wcześniej zakupionych i już użytkowanych mebli. Duży wybór szaf i regałów zapewnia realizację potrzeb magazynowania akt i dokumentów; rozstaw półek standardowo pozwala na umieszczenie typowych segregatorów. Modułowa konstrukcja wszyskich naszych zestawów mebli biurowych umożliwia dowolne ustawienie i konfigurację poszczególnych brył.

 

Intelli (nowość)

Meblami tego systemu można wyposażyć pomieszczenia biurowe ale także pokoje menedżerskie. Biurka i stoły na stelażach metalowych zamkniętych, tzw. "oknach" stwarzają wrażenie lekkości i doskonale komponują się z panelami tapicerowanymi na wybranych elementach.

Więcej
R - Box

Modułowa budowa charakteryzująca meble biurowe R-BOX pozwala na ich dowolną konfigurację, dzięki czemu uzyskasz wewnątrz swoich przestrzeni biurowych dokładnie tyle miejsca, ile potrzebujesz. Oferowane przez nie wysoka funkcjonalność, a także estetyczny wygląd z pewnością przypadną do gustu zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom.

Więcej
C - Box

Wysoka jakość w rozsądnej cenie? Z meblami biurowymi serii C-BOX to możliwe! Solidne 25 milimetrowej grubości blaty, a także drzwi zrobione ze szkła zamontowane w szafach - to właśnie propozycja tej linii naszych mebli. W celu jeszcze większej możliwości swobodnego zarządzania ustawieniem i kompletowaniem zestawu, możliwe jest wykorzystanie łukowatych blatów jako dodatku.

Więcej
D - Box

Jeśli poszukujesz mebli biurowych, które będą przede wszystkim funkcjonalne - koniecznie musisz zapoznać się z serią D-BOX. Różnorodne rozmiary szaf i regałów, szafy narożne, obszerne kontenery oraz komputerowe szafki, to zaledwie część z propozycji D-BOX. Utrzymanie porządku w obrębie biura nigdy więcej nie będzie stanowić wyzwania, a znalezienie miejsca dla niezbędnych przyborów pracy stanie się znacznie łatwiejsze.

Więcej
K - Box

6 blatów do wyboru, prowadnice rolkowe w każdej z szuflad, a także liczne szafy i regały możliwe do dobrania podczas kompletowania zestawu mebli biurowych - to właśnie oferta serii K-BOX dla Ciebie. Klasyczna, popularna i charakterystyczna linia to uniwersalny, zawsze trafny wybór. Aranżacja biura z pomocą umeblowania K-BOX to proste i gustowne rozwiązanie. Wysoka jakość produktów, gwarantowana przez wieloletnie doświadczenie w produkcji, poza walorami estetycznymi zapewnia im również długotrwałą żywotność.

Więcej
T - Box

Meble T-BOX to 26 rodzajów biurek, przystosowanych do Twoich konkretnych wymagań. Świetnie odnajdą się one zarówno jako meble biurowe, jak również wyposażenie pokoju ucznia lub studenta. Jeśli potrzebujesz dużej ilości przestrzeni na książki, segregatory lub teczki z dokumentami - seria T-BOX jest dla Ciebie wyborem idealnym. Dodatkowe wyposażenie w stopki regulujące, pozwala na proste wypoziomowanie wybranych mebli.

Więcej